• cd383b0ec7c78e92d4b27e22eb189ec
  • q15
  • q123

Производи Трансферот

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.

за САД

Имаме систем за управување со квалитет научни.

за компанијата

Компанијата е лоцирана во Yongnian Каунти, Хандан Сити, провинција Хебеј, голем национален стандард делови производство база.

Компанијата е лоцирана во Yongnian Каунти, Хандан Сити, провинција Хебеј, голем национален стандард делови производство база.

Компанијата има 10 совршен напредни увезени генерирање завртка опрема и 500 комплети на калапи, илјадници тони на високо квалитетни суровини, а повеќе од 300 работници.

WhatsApp Онлајн Chat!